Rezultati Državnega prvenstva poklicnih voznikov 2013

0
Prehodni pokal ZŠAM je osvojila ekipa ZŠAM LAŠKO
ter ga z letom 2013 prejela v trajno last.

Skupinska

POSLOVNI PARTNERJI 31.DRŽAVNO PRVENSTVO VOZNIKOV 2013

Zap št. Partner za podelitev priznanja
1
VOLVO D.O.O.,
Celovška 492, Ljubljana
2
BTC d.d. Vodno mesto Atlantis,
Šmartinska 152, 1000 Ljubljana
3
MAN GOSPODARSKA VOZILA SLOVENIJA,
Brnčičeva ulica 35, 1231 Ljubljana Črnuče
4
STORCK d.o.o.
Brodnikova ulica 44., 1000 Ljubljana
5
JUNGHEINRICH d.o.o.
Planjava 6, 1236 Trzin
6
SREDNJA PROMETNA ŠOLA MARIBOR
Preradovičeva 33., 2000 Maribor
7
SCANIA SLOVENIJA, D.O.O.,
Cesta v Gorice 28, 1000 Ljubljana
8
PRIGO d.o.o.,
Podpeška cesta 10, 1351 Brezovica
9
POSLOVNI SISTEM MERCATOR D.D.,
Dunajska 107, 1113 Ljubljana 
10
AUTOCOMMERCE D.O.O.
Baragova ulica 5, 1000 Ljubljana
11
JAVNO PODJETJE LJUBLJANSKI POTNIŠKI PROMET, D.O.O.
Celovška cesta 160, Ljubljana
12
KOBAL TRANSPORTI D.O.O.,
Trtnikova ulica 11, 1260 Ljubljana Polje
13
B&B d.d.
Letališka 16, 1000 Ljubljana
14
Izpitni center Ljubljana
15
BTC Logistični center d.o.o.,
Letališka cesta 16, 1000 Ljubljana
16
AGRAGOLD trgovina d.o.o.,
Letališka 16, 1000 Ljubljana
17
Bojan Maček s.p.,
Malečnik 200, 2229 Malečnik
18
Revija Transport, Tehnis d.o.o.,
Linhartova 3/a, 1000 Ljubljana
19
AVTO CENTER VOVK d.o.o,
Podjetniška ulica 7, 8210 Trebnje
20
PGD VIČ,
Viška cesta 41, 1000 Ljubljana
21
RADENSKA D.D. RADENCI,
Boračeva 37, 9502 Radenci
Vsem partnerjem se zahvaljujemo za dragoceno pomoč in podporo.
Srečno vožnjo!

 

POSAMEZNIKI – DO 5 TON
št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev št. Kazenskih točk-teorija št. Kazenskih točk-vožnja Skupaj
1. ZŠAM LAŠKO – I Janez Jančič 0 388 388
2. TREBNJE – I Stane Rajk 120 508 628
3. TREBNJE – I Andrej Gracar 70 582 652
4. TREBNJE – I Andrej Kramar 220 465 685
5. ZŠAM SAV.DOL-II Miroslav Grenko 100 610 710
6. ZŠAM LAŠKO – I Dani Centrih 0 711 711
7. CERTUS – I Dejan Lah 0 555 765
8. ZŠAM LAŠKO – I Martin Pušnik 50 763 813
9. CERTUS – I Karel Ganzer 90 775 865
10. ZŠAM LOG.CENTER Eldis Kuduzović 180 728 908
11. CERTUS – I Patricija Lah 260 661 921
12. ZŠAM SAV.DOL-II Žarko Seražin 120 835 955
13. ZŠAM LOG.CENTER Murat Severđan 330 708 1038
14. ZŠAM LOG.CENTER Senad Kolenović 90 1015 1105
15. ZŠAM RADEČE Srečko Zelič 150 1151 1301
16. ZŠAM SAV.DOL-II Franc Tkavc 0 1364 1364
POSAMEZNIKI – NAD 5 TON   
št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev št. Kazenskih
točk-teorija
št. Kazenskih
točk-vožnja
Skupaj
1. A.T.A. Nova Gorica Franc Kodele 170 123 293
2. ZŠAM SAV.DOL – III Zlatko Hribernik 0 301 301
3. MERCATOR – I Senad Tričić 80 368 448
4. ZŠAM LAŠKO – II Matej Sevšek 0 489 489
5. MERCATOR – II Aleš Bavdek 40 537 577
6. MERCATOR – I Aleš Šinkovec 100 480 580
7. ZŠAM SAV.DOL – III Mario Tomič 70 553 623
8. ZŠAM RADEČE Anton Titovšek 230 414 644
9. A.T.A. Nova Gorica Tomaž Bačar 290 357 647
10. ZŠAM RADEČE Andrej Jevševar 190 483 673
11. ZŠAM SAV.DOL – III Ivan Tomić 40 646 686
12. ZŠAM LAŠKO – II Peter Jančič 70 675 745
13. MERCATOR – II Janez Nose 90 704 794
14. A.T.A. Nova Gorica Živko Cukjati 240 605 845
15. MERCATOR – I Vladan Bogdanovič 190 669 859
16. ZŠAM LAŠKO – II Franci Gunzek 90 803 893
17. KOBAL TRANS. – I Frido Kerš 40 869 909
18. MERCATOR – II Dragan Panić 0 931 931
19. ZŠAM RADEČE Aleksander Titovšek 100 917 1017
20. KOBAL TRANS. – I Demir Čurić 40 1309 1349
21. KOBAL TRANS. – I Elvir Čatić 160 1321 1481
POSAMEZNIKI  – AVTOBUS 
št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev št. Kazenskih točk-teorija št. Kazenskih točk-vožnja Skupaj
1. ZŠAM LPP – I Srečko Djukič 30 273 303
2. ZŠAM LPP – I Sebastjan Vadnau 0 327 327
3. ZŠAM LPP – I Robert Kuzma 0 436 436
4. ZŠAM LPP – II Halid Kahrimanović 0 449 449
5. ZŠAM LPP – III Maja Sedej 0 496 496
6. ZŠAM VELENJE Rado Jeromel 40 489 529
7. ZŠAM LAŠKO – III Hugo Ocvirk 40 490 530
8. ZŠAM LAŠKO – III Roman Šantej 40 502 542
9. POSAMEZNICA Nina Žgur 80 488 568
10. ZŠAM LPP – II Branko Tratar 40 592 632
11. ZŠAM LPP – III Ratko Kusič 50 597 647
12. ZŠAM LPP – III Irenka Štefančič 170 502 672
13. ZŠAM TREBNJE Jože Bale 220 466 686
14. ZŠAM LPP – II Aleš Zorman 190 546 736
15. ZŠAM SAV.DOL. – I Anton Otavnik 50 688 738
16. ZŠAM SAV.DOL. – I Emil Pocajt 200 554 754
17. ZŠAM CERTUS Boris Maček 220 570 790
18. ZŠAM SAV.DOL. – I Tone Kanič 150 752 902
19. ZŠAM LAŠKO – III Alojz Centrih 220 691 911
20. ZŠAM TREBNJE Klemen Skubic 30 1080 1110
POSAMEZNIKI  – VLAČILEC S POLPRIKLOPNIKOM
št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev št. Kazenskih točk-teorija št. Kazenskih točk-vožnja Skupaj
1. ZŠAM RADEČE Matej Jevševar 90 408 498
2. ZŠAM CERTUS – III Marko Kalinič 170 427 597
3. ZŠAM CERTUS – III Boštjan Pučko 50 591 641
4. ZŠAM SLO.BISTR Boštjan Obrovnik 220 441 661
5. ZŠAM VELENJE Slavko Oštir 90 640 730
6. ZŠAM TREBNJE – II Simon Krištof 180 555 735
7. ZŠAM TREBNJE – II Štefan Gorenc 200 544 744
8. ZŠAM SL.BISTR – II Dino Lipnik 50 703 753
9. ZŠAM CERTUS Franc Zelenko 110 652 762
10. ZŠAM TREBNJE – II Peter Bevc 220 578 798
11. REFOH D.O.O. Mirzet Duranovič 120 723 843
12. ZŠAM SL.BISTR – II Danilo Korošec 0 941 941
13. REFOH D.O.O. Mirza Hadič 290 668 958
14. ZŠAM SL.BISTR – II Franc Lunežnik 80 961 1041
15. ZŠAM CERTUS – III Franc Rešek 170 1080 1250
16. REFOH D.O.O. Mitko Cvetkov 330 1023 1353
POSAMEZNIK – KAMION s prikolico
št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev št. Kazenskih
točk-teorija
št. Kazenskih
točk-vožnja
Skupaj
1. ZŠAM SL.BISTR – II Bojan Grobelnik 70 302 372
2. GG POSTOJNA Franjo Zbašnik 90 368 458
3. ZŠAM TREBNJE – III Marko Bale 140 567 707
4. GG POSTOJNA Marko Funda 90 641 731
5. ZŠAM SL.BISTR – II Branko Žolger 110 696 806
6. KOBAL TRANS. – II Đevad Bajramović 0 809 809
7. ZŠAM SL.BISTR – II Aleš Frešer 90 773 863
8. ZŠAM TREBNJE – III Feliks Ahlin 90 868 958
9. GG POSTOJNA Aleš Kraševec 70 948 1018
10. ZŠAM TREBNJE – III Blaž Kastelic 190 1008 1198
11. KOBAL TRANS. – II Asmir Dizdarević 220 1258 1478
12. KOBAL TRANS. – II Miran Lovrin 300 1631 1931
EKIPA – DO 5 TON
št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev št. Kazenskih točk-teorija št. Kazenskih točk-vožnja Skupaj EKIPA VERIGE ekipno EKO vožnja ekipno SKUPAJ
1. TREBNJE – I Andrej Kramar 220 465 685 1965 0 40 2005
TREBNJE – I Andrej Gracar 70 582 652
TREBNJE – I Stane Rajk 120 508 628
2. ZŠAM LAŠKO – I Dani Centrih 0 711 711 1912 0 280 2192
ZŠAM LAŠKO – I Martin Pušnik 50 763 813
ZŠAM LAŠKO – I Janez Jančič 0 388 388
3. CERTUS – I Karel Ganzer 90 775 865 2551 0 240 2791
CERTUS – I Dejan Lah 210 555 765
CERTUS – I Patricija Lah 260 661 921
4. ZŠAM SAV.DOL-II Žarko Seražin 120 835 955 3029 0 360 3389
ZŠAM SAV.DOL-II Franc Tkavc 0 1364 1364
ZŠAM SAV.DOL-II Miroslav Grenko 100 610 710
5. ZŠAM LOG.CENTER Senad Kolenović 90 1015 1105 3051 0 840 3891
ZŠAM LOG.CENTER Eldis Kuduzović 180 728 908
ZŠAM LOG.CENTER Murat Severđan 330 708 1038
EKIPA – NAD 5 TON
št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev št. Kazenskih točk-teorija št. Kazenskih točk-vožnja Skupaj EKIPA VERIGE ekipno EKO vožnja ekipno SKUPAJ
1. ZŠAM SAV.DOL – III Zlatko Hribernik 0 301 301 1610 0 220 1830
ZŠAM SAV.DOL – III Mario Tomič 70 553 623
ZŠAM SAV.DOL – III Ivan Tomić 40 646 686
2. A.T.A. Nova Gorica Franc Kodele 170 123 293 1785 0 220 2005
A.T.A. Nova Gorica Tomaž Bačar 290 357 647
A.T.A. Nova Gorica Živko Cukjati 240 605 845
3. MERCATOR – I Senad Tričić 80 368 448 1887 0 240 2127
MERCATOR – I Aleš Šinkovec 100 480 580
MERCATOR – I Vladan Bogdanovič 190 669 859
4. ZŠAM LAŠKO – II Matej Sevšek 0 489 489 2127 0 170 2297
ZŠAM LAŠKO – II Franci Gunzek 90 803 893
ZŠAM LAŠKO – II Peter Jančič 70 675 745
5. MERCATOR – II Dragan Panić 0 931 931 2302 0 130 2432
MERCATOR – II Janez Nose 90 704 794
MERCATOR – II Aleš Bavdek 40 537 577
6. ZŠAM RADEČE Anton Titovšek 230 414 644 2334 0 290 2624
ZŠAM RADEČE Aleksander Titovšek 100 917 1017
ZŠAM RADEČE Andrej Jevševar 190 483 673
7. KOBAL TRANS. – I Elvir Čatić 160 1321 1481 3739 0 0 3739
KOBAL TRANS. – I Demir Čurić 40 1309 1349
KOBAL TRANS. – I Frido Kerš 40 869 909
EKIPA  – AVTOBUS 
št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev št. Kazenskih točk-teorija št. Kazenskih točk-vožnja Skupaj EKIPA VERIGE ekipno EKO vožnja ekipno SKUPAJ
1. ZŠAM LPP – I Srečko Djukič 30 273 303 1066 0 240 1306
ZŠAM LPP – I Sebastjan Vadnau 0 327 327
ZŠAM LPP – I Robert Kuzma 0 436 436
2. ZŠAM LPP – III Irenka Štefančič 170 502 672 1815 0 270 2085
ZŠAM LPP – III Maja Sedej 0 496 496
ZŠAM LPP – III Ratko Kusič 50 597 647
3. ZŠAM LPP – II Aleš Zorman 190 546 736 1817 0 310 2127
ZŠAM LPP – II Halid Kahrimanović 0 449 449
ZŠAM LPP – II Branko Tratar 40 592 632
4. ZŠAM LAŠKO – III Hugo Ocvirk 40 490 530 1983 0 280 2263
ZŠAM LAŠKO – III Roman Šantej 40 502 542
ZŠAM LAŠKO – III Alojz Centrih 220 691 911
5. ZŠAM SAV.DOL. – I Tone Kanič 150 752 902 2394 0 190 2584
ZŠAM SAV.DOL. – I Emil Pocajt 200 554 754
ZŠAM SAV.DOL. – I Anton Otavnik 50 688 738
EKIPA  – VLAČILEC S POLPRIKLOPNIKOM
št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev št. Kazenskih točk-teorija št. Kazenskih točk-vožnja Skupaj EKIPA VERIGE ekipno EKO vožnja ekipno SKUPAJ
1. ZŠAM TREBNJE – II Simon Krištof 180 555 735 2277 0 130 2407
ZŠAM TREBNJE – II Štefan Gorenc 200 544 744
ZŠAM TREBNJE – II Peter Bevc 220 578 798
2. ZŠAM CERTUS – III Franc Rešek 170 1080 1250 2488 0 60 2548
ZŠAM CERTUS – III Boštjan Pučko 50 591 641
ZŠAM CERTUS – III Marko Kalinič 170 427 597
3. ZŠAM SL.BISTR – II Dino Lipnik 50 703 753 2735 0 90 2825
ZŠAM SL.BISTR – II Danilo Korošec 0 941 941
ZŠAM SL.BISTR – II Franc Lunežnik 80 961 1041
4. REFOH D.O.O. Mitko Cvetkov 330 1023 1353 3154 0 220 3374
REFOH D.O.O. Mirzet Duranovič 120 723 843
REFOH D.O.O. Mirza Hadič 290 668 958
EKIPA – KAMION s prikolico
št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev št. Kazenskih točk-teorija št. Kazenskih točk-vožnja Skupaj EKIPA VERIGE ekipno EKO vožnja ekipno SKUPAJ
1. ZŠAM SL.BISTR – II Branko Žolger 110 696 806 2041 0 110 2151
ZŠAM SL.BISTR – II Bojan Grobelnik 70 302 372
ZŠAM SL.BISTR – II Aleš Frešer 90 773 863
2. GG POSTOJNA Marko Funda 90 641 731 2207 0 260 2467
GG POSTOJNA Aleš Kraševec 70 948 1018
GG POSTOJNA Franjo Zbašnik 90 368 458
3. ZŠAM TREBNJE – III Marko Bale 140 567 707 2863 0 80 2943
ZŠAM TREBNJE – III Feliks Ahlin 90 868 958
ZŠAM TREBNJE – III Blaž Kastelic 190 1008 1198
4. KOBAL TRANS. – II Đevad Bajramović 0 809 809 4218 0 230 4448
KOBAL TRANS. – II Asmir Dizdarević 220 1258 1478
KOBAL TRANS. – II Miran Lovrin 300 1631 1931

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja