Tukaj objavljamo rezultate 34. tekmovanja, ki je bilo 26. 05. 2018.

 

POSAMEZNIKI EKIPE
DO 3,5 TON DO 3,5 TON
NAD 5 TON NAD 5 TON
AVTOBUS AVTOBUS
VLAČILEC S PRIKLOPNIKOM VLAČILEC S PRIKLOPNIKOM

 



POSAMEZNIKI DO 3,5 TON

št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev Št. kazenskih točk – teorija Št. kazenskih točk – vožnja Skupaj
1. posameznik Andrijana Stojkov 11 661 672
2. posameznik Jože Kobe 3 711 714
3. KOBAL TRANSPORTI I Jernej Englaro 12 889 901
4. posameznik Franc Brane Zorec 16 971 987
5. KOBAL TRANSPORTI I Mihael Zagorišek 12 1279 1291
6. KOBAL TRANSPORTI I Tomi Krašovec 21 1494 1515

 

 

POSAMEZNIKI NAD 5 TON

št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev Št. kazenskih točk – teorija Št. kazenskih točk – vožnja Skupaj
1. ZŠAM DOMŽALE Dragan Panič 9 802 811
2. ZŠAM RADEČE Andrej Jevševar 12 901 913
3. ZŠAM DOMŽALE Aleš Bavdek 17 967 984
4. KOBAL TRANSPRTI II Admir Mujič 18 997 1015
5. ZŠAM DOMŽALE Janez Nose 18 1048 1066
6. posameznik Aleksander Titovšek 7 1062 1069
7. ZŠAM RADEČE Gregor Vrban 25 1136 1161
8. ZŠAM RADEČE Milan Mavrič 11 1195 1206
9. posameznik Anton Titovšek 28 1184 1212
10. KOBAL TRANSPRTI II Branislav Jankovič 25 1493 1518
11. KOBAL TRANSPRTI II Nedžad Joldič 16 1572 1588

 

 

Posamezniki – avtobus

št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev Št. kazenskih točk – teorija Št. kazenskih točk – vožnja Skupaj
1. ZŠAM LPP 1 Robert Kuzma 11 153 164
2. ZŠAM LPP 2 Pavel Seljak 19 285 304
3. ZŠAM LPP 1 Srećko Djukić 16 313 329
4. ZŠAM LPP 1 Sebastijan Vadnau 10 387 397
5. ŠOFERSKE MAČKE Katarina Borovšak 7 499 506
6. ZŠAM LPP 2 Mladen Kusić 7 651 658
7. ZŠAM LPP 2 Ratko Kusić 14 728 742
8. ŠOFERSKE MAČKE Nina Žgur Mauko 7 764 771
9. ŠOFERSKE MAČKE Klara Zadnikar 3 1293 1296

 

 

Posamezniki – vlačilec s polpriklopnikom

št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev Št. kazenskih točk – teorija Št. kazenskih točk – vožnja Skupaj
1. posameznik Bojan Grobelnik 3 432 435
2. ZŠAM SLOV BIST. I Franc Lunežnik 7 836 843
3. KOBAL TRANSPORTI III Adnan Mahmutovič 4 1036 1040
4. KOBAL TRANSPORTI III Edis Omanovič 23 1034 1057
5. ZŠAM SLOV BIST. I Andrej Rebernak 4 1124 1128
6. ZŠAM SLOV BIST. I Branko Žolger 22 1188 1210
7. posameznica Tomažič Karmen 11 1240 1251
8. posameznik Tomažič Stane 16 1478 1494
9. posameznik Franc Lavrinc 29 1608 1637
10. KOBAL TRANSPORTI III Zinhad Suljič 14 1937 1951

 

 

Ekipa do 3,5 ton

št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev Št. kazenskih točk – teorija Št. kazenskih točk – vožnja Skupaj EKIPA
1. KOBAL TRANSPORTI I Jernej Englaro 12 889 901 3707
KOBAL TRANSPORTI I Mihael Zagorišek 12 1279 1291
KOBAL TRANSPORTI I Tomi Krašovec 21 1494 1515

 

 

Ekipa nad 5 ton

št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev Št. kazenskih točk – teorija Št. kazenskih točk – vožnja Skupaj EKIPA
št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev št. Kazenskih točk-teorija št. Kazenskih točk-vožnja Skupaj EKIPA
1. ZŠAM DOMŽALE Janez Nose 18 1048 1066 2861
ZŠAM DOMŽALE Aleš Bavdek 17 967 984
ZŠAM DOMŽALE Dragan Panič 9 802 811
2. ZŠAM RADEČE Andrej Jevševar 12 901 913 3280
ZŠAM RADEČE Gregor Vrban 25 1136 1161
ZŠAM RADEČE Milan Mavrič 11 1195 1206
3. KOBAL TRANSPRTI II Admir Mujič 18 997 1015 4121
KOBAL TRANSPRTI II Branislav Jankovič 25 1493 1518
KOBAL TRANSPRTI II Nedžad Joldič 16 1572 1588

 

 

 

Ekipa – avtobus

št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev Št. kazenskih točk – teorija Št. kazenskih točk – vožnja Skupaj EKIPA
1. ZŠAM LPP 1 Srećko Djukić 16 313 329 890
ZŠAM LPP 1 Robert Kuzma 11 153 164
ZŠAM LPP 1 Sebastijan Vadnau 10 387 397
2. ZŠAM LPP 2 Ratko Kusić 14 728 742 1704
ZŠAM LPP 2 Mladen Kusić 7 651 658
ZŠAM LPP 2 Pavel Seljak 19 285 304
3. ŠOFERSKE MAČKE Nina Žgur Mauko 7 764 771 2573
ŠOFERSKE MAČKE Katarina Borovšak 7 499 506
ŠOFERSKE MAČKE Klara Zadnikar 3 1293 1296  

 

 

Ekipa – vlačilec s polpriklopnikom

št. Ekipa Ime in priimek tekmovalcev Št. kazenskih točk – teorija Št. kazenskih točk – vožnja Skupaj EKIPA
1. ZŠAM SLOV BIST. I Branko Žolger 22 1188 1210 3181
ZŠAM SLOV BIST. I Andrej Rebernak 4 1124 1128
ZŠAM SLOV BIST. I Franc Lunežnik 7 836 843
2. KOBAL TRANSPORTI III Edis Omanovič 23 1034 1057 4048
KOBAL TRANSPORTI III Adnan Mahmutovič 4 1036 1040
KOBAL TRANSPORTI III Zinhad Suljič 14 1937 1951